KMZ enginering s.r.o.

Společnost KMZ engineering s.r.o. nabízí konzultační a poradenskou činnost pro oblast vývoje aplikací na míru a zajišťuje komplexní řešení automatizace a regulace průmyslových a výrobních procesů.

Naše služby

Co umíme?

Průmyslová automatizace

Mezi standardní zakázky patří speciální testovací stroje, výrobní linky, dopravníkové systémy, balicí stroje, lisy, kompresorovny, hydraulické stanice, vážní systémy, docházkové systémy, návrhy a realizace datových sítí.

Vzhledem k vysoké variabilitě řídících systémů lze vyprojektovat zakázku přesně podle potřeby tak, aby poměr výkon – cena byl co nejvýhodnější. Při těchto kompletních zakázkách automatizujeme jak zcela nově vyrobené technologie nebo stroje, tak i modernizujeme řízení pro již funkční stroje či linky v rámci přestavby nebo generální opravy.

Kompletní dodávky řídících systémů realizujeme pomocí PLC automatů Simatic, Allen-Bradley, Mitsubishi, Koyo a dalších.
Pro vizualizaci využíváme operátorské panely PanelView, MacE terminály, OPC panely a jiné.

Elektroprojekce

Projekt zpracujeme podle Vašeho zadání nebo na základě analýz technologického nebo strojního zařízení. Elektroprojekty zpracováváme v souladu s platnými normami EN. Pro zpracování projektů používáme programový produkt AutoCAD, Eplan a Eagle. Ke každému projektu je vypracována kompletní dokumentace.

Výroba, rekonstrukce a montáž rozvaděčů NN, revize
Vyrábíme elektrické zařízení a rozvaděče nízkého napětí. Dodané elektrické zařízení plně zprovozníme a funkčně otestujeme.

Kontrola provedené montáže

Oživení procesních signálů

Kalibrace a nastavení čidel

Oživení řídicích systémů a všech funkčních celků funkční testy FAT

Sed Porttitor Lectus Nibh

Integrační testy SAT

Provozní odzkoušení

Zkušební provoz (v rozsahu dle konkrétních požadavků) zaškolení obsluhy a údržby

Revize

Servis a pozáruční servis

Aplikační vývoj

Realizujeme komplexní řešení sběru dat z výrobních linek, vážních systémů, docházkových systémů apod, jejich ukládání do databází MS SQL, Oracle, MySQL, InterBase, MES a další zpracování – analýzy, statistiky, sestavy apod.

Uživatelské programy vyvíjíme v prostředí .NET, JAVA, Borland Delphi.Výměnu dat mezi jednotlivými částmi systému realizujeme na bázi nejnovějších standardů, například OPC, DDE, Profibus, MPI, CANbus a dalších

Pro vizualizaci výrobních procesů využíváme převážně technologie SCADA HMI, osvědčené vývojové prostředí ControlWeb, Aspic a uživatelské vizualizační programy vytvořené v prostředí Borland Delphi.

Potřebujete poradit?

4 + 15 =

Poštovní adresa

Pohraniční 504/27

703 00

Ostrava – Vítkovice